Code Centerاخبار استخدامی

تبلیغات

موضوعات

آرشیو

امکانات جانبی

  اخبار تحصیلی

  ورود کاربران

  عضويت سريع

   نام کاربری :
   رمز عبور :
   تکرار رمز :
   ایمیل :
   نام اصلی :
   کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد

  پربازدید

  اخرین مطالب سایت


  آخرین مطالب سایت


  نحوه ی پاسخگویی داوطلبان گروه آزمایشی علوم انسانی در کنکور سراسری 95

  درسنامه و تست دنباله حسابی

  کنکوری ها کم خوابی را فراموش کنید

  دانلود آزمون 24 دی 95 قلم چی

  بخشی از کتاب فاگوزیست دهم فصل چهار

  در دوران مطالعه کنکور با انگیزه باشید

  نحوه پاسخگويی داوطلبان گروه آزمايشی علوم رياضی و فنی در کنکور سراسری 95

  جزوه مثال های نقض و قید های هر و همه ژنتیک جمعیت

  حل تمرین های ریاضی دهم ویژه تجربی و ریاضی

  حل تمرین های ریاضی دهم انسانی

  پاسخ تمرین های هندسه دهم

  پاسخ فعالیت های زیست دهم

  جزوه زیست چهارم فصل دو

  نمونه سوالات فصل ششم ریاضی دهم

  زبان انگلیسی را چطور بخوانیم از نگاه رتبه های برتر کنکورهای سراسری

  با تند خوانی نتیجه بهتری بگیرید

  مصاحبه با فارغ التحصیل رادیولوژی که پزشکی قبول شد

  جزوه جامع ریاضی دهم

  دانلود سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات هماهنگ کشوری سال سوم (رشته ی نظری) دی ماه 95

  جزوه کنکوری شیمی سوم فصل سه محلول ها

  جزوه زیست دهم فصل چهار

  جزوه زیست دهم فصل سه

  جزوه زیست سال چهارم فصل ژنتیک جمعیت

  جزوه ریاضی دهم فصل چهار ریاضی و تجربی

  جزوه ریاضی دهم فصل سه ریاضی و تجربی

  جزوه ژنتیک و خواستگاه آن

  آخرين ارسال هاي تالار گفتمان

  انتشار کارنامه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور

  انتشار کارنامه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور
  مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: کارنامه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر شده است.
  حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به انتشار کارنامه آزمون استخدامی کشور اظهار داشت: کارنامه سومین آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در شاخه های پرستاری، کاردان پرستاری، کارشناس فوریت های پزشکی و کارشناس پرستاری در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر شد.

  وی بیان کرد: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور از کارنامه امتحانی خود مطلع شوند.

  توکلی ادامه داد: این آزمون در آبان ماه امسال برای رشته های مختلف کاری دستگاه های اجرایی کشور از جمله آموزش و پرورش، دانشگاه های علوم پزشکی کشور و سازمان های دولتی برگزار شد و سه برابر افراد مجاز به مصاحبه و سایر مراحل گزینش معرفی شدند.

  انتهای پیام/

  تاریخ ارسال پست: چهارشنبه 22 دي 1395 ساعت: 6:49
  برچسب ها : ,

  اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی/ گزینش داوطلبان براساس بومی محل

  اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی/ گزینش داوطلبان براساس بومی محل
  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: گزینش داوطلبان سومین آزمون استخدامی کشور بر اساس بومی محلی انجام می‌شود و این افراد می‌توانند تا پایان ساعت اداری روز سه‌شنبه 7 دی ماه نسبت به تکمیل و ویرایش فرم بومی اقدام کنند.
  حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور اظهار داشت: نتایج آزمون سومین استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور از ساعت 22 یکشنبه 5 دی ماه 95 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است و داوطلبان می‌توانند با توجه به نتایج مندرج در کارنامه با مطالعه سایر شرایط می‌بایست برای شرکت در سایر مراحل گزینش و مصاحبه با مطالعه دفترچه راهنما اقدام نمایند.

  وی بیان کرد: شرکت‌کنندگان در رشته‌های شغلی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات درمانی وابسته به وزارت درمان و آموزش پزشکی پیرو اطلاعیه سازمان سنجش کشور به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که برای یکی از رشته‌های شغلی دانشگاه‌های علوم دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی متقاضی استخدام بوده و حد نصاب لازم را کسب نموده‌اند می‌توانند با اصلاحات صورت گرفته در سامانه ثبت‌نام در خصوص شرایط بومی بودن و اضافه شدن (بومی محل مورد تقاضا) با مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های سازمان سنجش آموزش کشور جهت ویرایش و اصلاح سهمیه بومی در فرم ثبت‌نامی به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

  توکلی ادامه داد: ظرفیت هر کد شغل محل مورد تقاضا صرفا به داوطلبان بومی (شغل محل مورد تقاضا) اختصاص می‌یابد و در صورت تکمیل نشدن ظرفیت معرفی چند برابر به ترتیب از داوطلبان بومی شهرستان و در صورت تکمیل نشدن از بین افراد بومی شهرستان این ظرفیت به داوطلبان (بومی استان) اختصاص می‌یابد. به عبارتی دیگر داوطلبانی که نمره کل آنها نسبت به سایر افراد کمتر است ولی بومی یک شهرستان بوده برای مراحل بعدی به دستگاه‌‌های اجرایی معرفی شده‌اند.

  وی تصریح کرد: موکدا اعلام می‌گردد داوطلبان مذکور لازم است بعد از مطالعه دقیق تعاریف و نکات مربوطه چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در هر یک از بندهای حالت بومی نوع بومی مشاهده نموده‌اند جهت اصلاح موارد مذکور حداکثر تا پایان وقت ادرای روز سه‌شنبه 7 دی ماه 95 با ورود به سیستم و با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به اصلاح موارد فوق اقدام نمایند.

  بدیهی است نتایج معرفی شده صرفا بر اساس حالت بومی اعلام شده در این مرحله صورت می‌گیرد ضمنا داوطلبان فاقد حدنصاب با توجه به آنکه کارنامه حدنصاب فارغ از نوع بومی است نیاز به مشاهده ویرایش نوع بومی ندارند و می‌توانند کارنامه خود را مشاهده کنند.

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: بعد از ویرایش اطلاعات داوطلبان در موعد مقرر سازمان سنجش آموزش کشور اصلاحات را بررسی و داوطلبان را در قالب چند برابر ظرفیت به ترتیب نمره کل نهایی جهت بررسی مدارک و مستندات به دانشگاه مربوطه معرفی می‌کند.

  انتهای پیام/

  تاریخ ارسال پست: سه شنبه 07 دي 1395 ساعت: 7:38
  برچسب ها : ,

  نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد

  نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد
  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در حوزه آموزش و پرورش از ساعت 22 روز یکشنبه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.
  حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پروش اظهار داشت: نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور از جمله وزارت آموزش و پرورش از ساعت 22 یکشنبه 5 دی ماه 95 به همراه نتایج سایر ارگان‌های کشور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.

  وی تصریح کرد: داوطلبانی که در تاریخ 21 آبان ماه 95 در آزمون استخدامی به صورت هماهنگ شرکت کرده‌اند، اسامی معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی وزارت آموزش پرورش کشور از روز گذشته یکشنبه 5 دی ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: کلیه معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی وزارت آموزش و پرورش باید به سایت اداره کل آموزش و پروش استان مربوطه مراجعه و از زمان و مکان انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش مطلع شوند.

  وی عنوان کرد: معرفی‌شدگان برای انجام مصاحبه به منزله قبولی نهایی تلقی نمی‌گردد بلکه این افراد باید در گزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی شرکت کنند که در صورت موفقیت به استخدام وزارت آموزش و پرورش درمی‌آیند.

  توکلی افزود: مطابق شرایط مندرج در دفترچه سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی قسمتی از هزینه‌های مصاحبه استخدامی معاینات پزشکی و برگزاری دوره یک ساله مهارت آموزی بر عهده داوطلبان است و افرادی که در طول برگزاری دوره یک ساله مهارت آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام می‌نمایند.

  انتهای پیام/

  تاریخ ارسال پست: سه شنبه 07 دي 1395 ساعت: 7:37
  برچسب ها : ,

  نتایج سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام شد

  نتایج سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور اعلام شد
  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از زمان اعلام نتایج سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور بر روی سایت سازمان سنجش کشور خبر داد.
  حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور اظهار داشت: سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در روز جمعه بیست و یکم آبان ماه 95 برای دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، وزارت آموزش و پرورش، وزارت دادگستری، سازمان دامپزشکی، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، سازمان تعزیزات حکومتی، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، سازمان قضایی نیروهای مسلح، مرکز ملی رقابت، موسسه آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی و وزارت امور اقتصاد و دارایی برگزار گردید.

  وی بیان کرد: نتایج اولیه آزمون داوطلبان هر یک از دستگاه های اجرایی متبوع به صورت کارنامه ای تنظیم و کارنامه نتایج اولیه داوطلبان از ساعت 22 امروز یکشنبه پنجم دی ماه 95 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

  توکلی یادآور شد: داوطلبان هر یک از دستگاه های اجرایی باید با توجه به نتایج مندرج در کارنامه و توضیحات مندرج در اطلاعیه ای که به همراه کارنامه آنان بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد، اقدام نمایند.

  وی تصریح کرد: برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون بر حسب مورد بر اساس اولین انتخاب، کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان هر یک از دستگاه های اجرایی موظف هستند بر اساس نتایج موارد مندرج در اطلاعیه عمل کنند.

  انتهای پیام/

  تاریخ ارسال پست: دوشنبه 06 دي 1395 ساعت: 8:29
  برچسب ها : ,

  اعلام زمان پایان آزمون‌های استخدامی/ 239 هزار نفر در نوبت عصر آزمون استخدامی شرکت کردند

  اعلام زمان پایان آزمون‌های استخدامی/ 239 هزار نفر در نوبت عصر آزمون استخدامی شرکت کردند
  مشاور عالی سازمان سنجش از زمان پایان آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش مربوط به نوبت صبح خبر داد.
  دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده نوبت صبح سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال ۹۵ امروز جمعه ۲۱ آبان برگزار شد و از تعداد ۴۵۲ هزار و ۶۴۸ داوطلب، تعداد ۲۱۳ هزار و ۲۸۰ داوطلب در نوبت صبح شرکت کردند.

  وی افزود: سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال ۹۵ در ۵۳ شهرستان مختلف کشور برگزار شده است و در نوبت بعد از ظهر آزمون نیز ۲۳۹ هزار و ۳۶۸ داوطلب دیگر شرکت می کنند.

  توکلی تصریح کرد: از تعداد ۴۵۲ هزار و ۶۴۸ داوطلب که در آزمون ثبت نام کرده اند تعداد ۲۱۸ هزار  و ۹۸۳ نفر زن و ۱۷۰ هزار و ۶۶۵ نفر مرد،۶۲.۳۰ درصد داوطلبان زن و ۳۷.۷۰ درصد داوطلبان مرد هستند.

  وی اظهار داشت: به هر داوطلب دو بسته آزمونی شامل یک برگ پاسخنامه، یک دفترچه سئوالات عمومی و یک بسته آزمونی شامل یک دفترچه سئوالات تخصصی داده می شود. داوطلبان باید به ۱۰۰ سئوال عمومی در مدت ۱۱۰ دقیقه و به سئوالات تخصصی متناسب با خوشه شغلی در مدت ۸۰ دقیقه پاسخ دهند.

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نوبت صبح آزمون های استخدامی تا ۱۲:۱۰ دقیقه پایان می یابد. فرآیند برگزاری آزمون هم اکنون  آغاز  شده  و درهای ورود به جلسه ۱۳:۳۰ بسته شدند. همراه داشتن پرینت کارت و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار الزامی است. همچنین نوبت بعدازظهر آزمون ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه پایان می یابد.

  وی یادآور شد: با توجه به اینکه سازمان سنجش در جهت بهبود و ارتقای کیفی آزمون ها نیاز به نظر داوطلبان به عنوان معتبرترین منبع احذ اطلاعات دارد از تمامی داوطلبان خواسته می شود نسبت به تکمیل پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود از ۲۱ تا ۲۸ آبان به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.

  انتهای پیام/

  تاریخ ارسال پست: شنبه 22 آبان 1395 ساعت: 6:29
  برچسب ها : ,

  ليست صفحات

  تعداد صفحات : 8