Code Centerتحصیل 46 درصد دانشجویان کشور در دانشگاه آزاد

تبلیغات

  موضوعات

  امکانات جانبی

   × بستن تبلیغات

  اخرین مطالب

  ورود کاربران

  عضويت سريع

   نام کاربری :
   رمز عبور :
   تکرار رمز :
   ایمیل :
   نام اصلی :
   کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد

  پربازدید

  فرادرس

  موسسه حرف آخر

  اخرین مطالب سایت

  نمونه سوال زمین شناسی یازدهم نوبت اول

  نمونه سوال شیمی یازدهم نوبت اول

  نحوه پاسخگویی داوطلبان گروه تجربی در کنکور سراسری 96

  چگونه مي‌توان بر مطالب يک کتاب، مسلّط شد؟

  شيوه‌هاي صحيح تست زني

  نمونه سوال ریاضی یازدهم تجربی نوبت اول

  نمونه سوال فیزیک یازدهم نوبت اول

  چگونه علاوه بر کنکور سراسری ، خود را براي امتحانات نيز آماده کنيم؟

  نمونه سوال زیست یازدهم نوبت اول

  جزوه ریاضی دهم فصل دو مثلثات

  نمونه سوال زیست دهم نوبت اول

  جزوه فصل پنجم زیست یازدهم

  بانک نمونه سوال شیمی دهم

  جزوه زیست دهم فصل سه

  چگــونه ساعات مطالعه خود را افزایش دهــیم

  سوالات تست فصل اول و فصل دوم ریاضی دهم

  جزوه خلاصه نموداری زیست دهم

  جزوه جامع عربی یازدهم در رشته های ریاضی و تجربی

  درسنامه و گرامر درس اول زبان یازدهم

  هدف سازی برای کنکور با انگیزه و انرژی

  جزوه جامع ادبیات ( فارسی ) پایه دهم

  جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم تجربی و ریاضی

  تمرکز حواس هنگام مطالعه دروس کنکور سراسری

  روش افزایش تراز آزمون

  جزوه و تست فصل اول شیمی یازدهم ریاضی و تجربی

  جزوه و تست فصل سوم زیست دهم

  بارم بندی دروس و امتحانات سال دهم ( ریاضی و تجربی و انسانی )

  بارم بندی دروس و امتحانات سال یازدهم ( ریاضی و تجربی و انسانی )

  یادداشت برداری دروس کنکور

  میزان تاثیر معدل در کنکور 97 سازمان سنجش

  جزوه فصل دوم فیزیک دهم ریاضی و تجربی

  جزوه فصل اول فیزیک یازدهم الکتریسیته ساکن ریاضی و تجربی

  فهرست حذفيات منابع سؤالات کنکور سراسری 97

  4000 نکته ترکیبی زیست شناسی کنکور

  جزوه زیست سال چهارم فصل پویایی جمعیت

  بهترین منابع کمک درسی پایه دهم تجربی ، ریاضی ، انسانی

  بهترین منابع کمک درسی پایه یازدهم تجربی ، ریاضی ، انسانی

  در دوران مطالعه کنکور با انگیزه باشید

  مطالعه گروهی برای کنکور سودمند یا بی فایده

  جزوه کنکوری جامع ریاضی پیش دانشگاهی تجربی

  جزوه زیست سال سوم فصل دو

  جزوه زیست پیش دانشگاهی فصل ده آغازیان

  نحوه مطالعه فیزیک کنکور

  جزوه فیزیک پیش دانشگاهی فصل سه

  جزوه ی شیمی پیش دانشگاهی فصل اسید و باز

  جزوه شیمی سوم فصل سه محلول ها

  پست ثابت تبلیغاتی فرادرس

  آخرين ارسال هاي تالار گفتمان

  تحصیل 46 درصد دانشجویان کشور در دانشگاه آزاد

  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک گفت: دانشگاه آزاد در عرض 34 سال جزو دانشگاه های برتر کشور از لحاظ آموزشی بوده و 46 درصد از دانشجویان کشور در این دانشگاه تحصیل می کنند.


  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه مرکزی - دکتر علیرضا نظام آبادی در اولین جلسه هماهنگی و کارگاه آموزشی مدیران و مسئولان روابط عمومی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی که به مناسبت روز خبرنگار تشکیل شد، با اشاره به آغاز ثبت نام در رشته های بدون آزمون و با آزمون دانشگاه مذکور ، افزود: دانشگاه آزاد اراک، در بخش بدون آزمون در 85 رشته دانشجو جذب می کند. تعداد رشته ها در گروه فنی مهندسی 22 رشته، در گروه علوم انسانی 28 رشته، در علوم پایه 13 رشته، در مدیریت 10 رشته، و در کشاورزی 12 رشته است.


  وی ضمن تشریح وظایف روابط عمومی در سطح کلان و ویژگی های روابط عمومی موفق، تصریح کرد: روابط عمومی در سطح تخصصی موجب افزایش راندمان کاری و کسب موفقیت یک حوزه می شود.


  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک ادامه داد: اگر فعالیت این مجموعه در قالب رصد همه جانبه مسائل، دلسوزی و کار تخصصی باشد، چه از لحاظ تکریم ارباب رجوع و چه از لحاظ پاسخگویی، می تواند در پیشرفت دستگاه مربوطه نقش مؤثری داشته و کارساز باشد.


  نظام آبادی با بیان اینکه روابط عمومی ها می توانند تحلیل گرا باشند و نه توجیه گرا، تصریح کرد: آنها با اطلاعاتی که دارند باید تحلیل گرا باشند و برای تحقق این مهم باید ارتباطات خود را با خبرنگاران مختلف گسترش داده و از تجارب و نظرات متخصصین امر بهره ببرند.


  وی ادامه داد: تعهد و دلسوزی مسئولین روابط عمومی می طلبد که به دنبال حقایق باشند و از هر گونه بزرگنمایی پرهیز کنند.


  دبیر هیأت امنای استان مرکزی با اشاره به پارامترهای موفقیت روابط عمومی، اظهار کرد: روابط عمومی موفق به دور از هر گونه بزرگنمایی و سیاه نمایی به دنبال دریافت وقایع حقیقی است که در دستگاه رخ می دهد.


  وی خاطرنشان کرد: یک خبر در صورتی کامل است که واقعی، همه جانبه، و پاسخگوی مسائل باشد. حفظ کیفیت خبر، دقت و سرعت، خبر را از جایگاه مطلوبی برخوردار می کند و این سه مورد در کنار یکدیگر معنا پیدا می کنند.


  نظام آبادی حفاظت از حریم سازمان در مقابل جوسازی ها، کنترل و تحلیل واقعیت، برقراری ارتباط تنگاتنگ و صمیمی با سایر دستگاه ها و ارباب رجوع را از وظایف مسئولین روابط عمومی دانست.


  سرپرست دانشگاه آزاداسلامی اراک در ادامه؛ هنر واژه نگاری، شم خبری، صبر و حوصله، نگاه موشکافانه و دقیق به مسائل، صداقت کاری توأم با امانتداری و در اختیار داشتن ابزارهای لازم را نیز از موارد ضروری جهت عملکرد موفقیت آمیز مسئولین روابط عمومی ذکر کرد.


  وی تصریح کرد: روابط عمومی آینه تمام نمای فعالیت های یک مجموعه است و این مسئول علاوه بر باکس مخصوص هر واحد باید آمار به روز و آنلاین را نیز داشته باشد.


  دبیر هیات امنای استان مرکزی در بخش دیگر از سخنانش، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان و یادگار امام راحل، با کمک ژرف اندیشی مدیران و مسئولان طی سه دهه با تمام قوا جهت توسعه علم و دانش گام برداشته است.


  وی اضافه کرد: وظیفه همگان در مراکز آموزشی این دانشگاه، پاسخ دادن به نیازهای منطقی دانشجویان و ایجاد رقابت سالم در عصر رقابت، استفاده از اساتید مجرب و هزینه کردن در بخش تحصیلات عالی و تکمیلی است.


  نظام آبادی در ادامه گفت: موفقیت در این حوزه به دانشجو هویت، شخصیت و جایگاه داده و بستر آموزشی و پژوهشی لازم را فراهم می کند.


  رئیس هیأت امنای استان مرکزی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ثابت کرده است که می تواند جزء برترین دانشگاه های کشور باشد و با نقشه هایی که تدوین کرد، گام های بزرگی جهت رقابت در سطح بین المللی برداشته است.


  رئیس هیأت امنای استان مرکزی با بیان اینکه ثبت نام در رشته های با آزمون پس از انتخاب رشته کنکور در شهریورماه آغاز می شود، گفت: پس از طرح تجمیع که باعث چابک سازی و حرکت بهتر دانشگاه در تمامی حوزه ها خواهد شد، دانشجویان در مهرماه سال تحصیلی جدید را شروع خواهند کرد.


  واحدهای دانشگاه آزاد به صورت استانی و هیأت امنایی اداره می شوند

  به گزارش ایسنا، بهروز بهرامسری رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان مرکزی نیز در این نشست گفت: براساس مصوبات جدید، واحدهای دانشگاه آزاد باید به صورت استانی و هیات امنایی اداره شوند.


  وی افزود: با عملیاتی شدن طرح تجمیع، فعالیت های استانی پررنگ تر شد که طی آن دبیرخانه هیات امنایی فعالیت خود را شروع کرد و شوراهای مختلف تشکیل شدند.


  بهرامسری عنوان کرد: در ساختار جدید، هفت شورای تخصصی و کمیته های ویژه در مجموعه دیده شد. اعضای شورا مجموعه ای از همکاران واحدها، رؤسای شورا، سه نفر از معاونین و چهار نفر از رؤسای واحدها هستند.


  رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان مرکزی بر انعکاس به موقع اخبار در این حوزه، تأکید کرد.


  وی با اشاره به آغاز طرح آمایش آموزش عالی به مدت 20 روز، اظهار کرد: هدف از این طرح، دیده شدن توانمندی های دانشگاه آزاد و قابلیت های آن، جمع آوری اطلاعات دقیق تعداد دانشجویان، آزمایشگاه ها، فضای فزیکی همه دانشگاه ها اعم از دولتی و غیردولتی است.


  بهرامسری ادامه داد: در این طرح مقرر است، امکانات و توانمندی های این دانشگاه با سایر دانشگاه های شهر و استان مقایسه شود.


  وی بیان کرد: بیش از 50 درصد از ظرفیت تحصیلات تکمیلی کل دانشگاه های استان در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی است که این مهم با استفاده از شناسایی توانمندی ها، در برنامه ششم توسعه دیده خواهد شد.


  برنامه ششم باید علمی تر از برنامه قبل باشد

  وی تصریح کرد: برنامه ششم دانشگاه از شهریورماه در واحدهای دانشگاه آزاد تدوین می شود و تا پایان آذرماه باید به اتمام رسیده و در بهمن ماه مصوب شده و در جلسات هیأت امنایی دفاع شود.


  رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان مرکزی با اشاره به طرح آمایش آموزش عالی، خاطرنشان کرد: این طرح در گذشته تحت عنوان سند آمایش آموزش عالی نامیده می شد که در حال حاضر باید سند استانی آن تدوین شده و اسناد بالادستی استانی ملاک و معیار امور قرار گیرد.


  بهرامسری با بیان اینکه استفاده از اساتید دانشگاه آزاد اراک تا شعاع 150 کیلومتری امکان پذیر است، افزود: اگر این شعاع را برای آزمایشگاه ها نیز در نظر بگیریم، تعداد بسیار زیادی از دانشجویان می توانند از این امکانات استفاده کنند.


  وی تأکید کرد: اگر از قابلیت ها و پتانسیل ها به درستی استفاده کنیم، افزایش ظرفیت دانشجویی از 50 درصد تا 85 درصد قابل پیش بینی است.


  بهرامسری با اشاره به اهمیت تحصیلات تکمیلی گفت: این مهم در برنامه ششم بسیار مورد توجه قرار گرفته است، همچنین توجه به مدیریت هزینه که سخت تر از مدیریت درآمد است در این برنامه از اهمیت خاصی برخوردار است.


  انتهای پیام


  تاریخ ارسال پست: یکشنبه 18 مرداد 1394 ساعت: 13:0
  برچسب ها : ,,,,,,,,,,,

  مطالب مرتبط

  بخش نظرات این مطلب


  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی