Code Centerجزئیات هفتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام شد

تبلیغات

  موضوعات

  امکانات جانبی

   × بستن تبلیغات

  اخرین مطالب

  ورود کاربران

  عضويت سريع

   نام کاربری :
   رمز عبور :
   تکرار رمز :
   ایمیل :
   نام اصلی :
   کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد

  پربازدید

  فرادرس

  موسسه حرف آخر

  اخرین مطالب سایت

  نحوه پاسخگویی داوطلبان گروه تجربی در کنکور سراسری 96

  چگونه مي‌توان بر مطالب يک کتاب، مسلّط شد؟

  شيوه‌هاي صحيح تست زني

  نمونه سوال ریاضی یازدهم تجربی نوبت اول

  نمونه سوال فیزیک یازدهم نوبت اول

  چگونه علاوه بر کنکور سراسری ، خود را براي امتحانات نيز آماده کنيم؟

  نمونه سوال زیست یازدهم نوبت اول

  جزوه ریاضی دهم فصل دو مثلثات

  نمونه سوال زیست دهم نوبت اول

  جزوه فصل پنجم زیست یازدهم

  بانک نمونه سوال شیمی دهم

  جزوه زیست دهم فصل سه

  چگــونه ساعات مطالعه خود را افزایش دهــیم

  سوالات تست فصل اول و فصل دوم ریاضی دهم

  جزوه خلاصه نموداری زیست دهم

  جزوه جامع عربی یازدهم در رشته های ریاضی و تجربی

  درسنامه و گرامر درس اول زبان یازدهم

  هدف سازی برای کنکور با انگیزه و انرژی

  جزوه جامع ادبیات ( فارسی ) پایه دهم

  جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم تجربی و ریاضی

  تمرکز حواس هنگام مطالعه دروس کنکور سراسری

  روش افزایش تراز آزمون

  جزوه و تست فصل اول شیمی یازدهم ریاضی و تجربی

  جزوه و تست فصل سوم زیست دهم

  بارم بندی دروس و امتحانات سال دهم ( ریاضی و تجربی و انسانی )

  بارم بندی دروس و امتحانات سال یازدهم ( ریاضی و تجربی و انسانی )

  یادداشت برداری دروس کنکور

  میزان تاثیر معدل در کنکور 97 سازمان سنجش

  جزوه فصل دوم فیزیک دهم ریاضی و تجربی

  جزوه فصل اول فیزیک یازدهم الکتریسیته ساکن ریاضی و تجربی

  فهرست حذفيات منابع سؤالات کنکور سراسری 97

  4000 نکته ترکیبی زیست شناسی کنکور

  جزوه زیست سال چهارم فصل پویایی جمعیت

  بهترین منابع کمک درسی پایه دهم تجربی ، ریاضی ، انسانی

  بهترین منابع کمک درسی پایه یازدهم تجربی ، ریاضی ، انسانی

  در دوران مطالعه کنکور با انگیزه باشید

  مطالعه گروهی برای کنکور سودمند یا بی فایده

  جزوه کنکوری جامع ریاضی پیش دانشگاهی تجربی

  جزوه زیست سال سوم فصل دو

  جزوه زیست پیش دانشگاهی فصل ده آغازیان

  نحوه مطالعه فیزیک کنکور

  جزوه فیزیک پیش دانشگاهی فصل سه

  جزوه ی شیمی پیش دانشگاهی فصل اسید و باز

  جزوه شیمی سوم فصل سه محلول ها

  علل پایین بودن سرعت مطالعه کنکور و راه های افزایش آن

  روش های افزایش ساعت مطالعه کنکور

  پست ثابت تبلیغاتی فرادرس

  آخرين ارسال هاي تالار گفتمان

  جزئیات هفتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام شد

  معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: مراحل ثبت اولیه آثار شرکت کننده در هفتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی از امروز اول شهریور آغاز شده و تا پایان مهر ادامه دارد و ثبت قطعی در هفته ابتدایی آبان انجام می‌شود و در هفته دوم آبان ماه داوری مرحله دانشگاهی آغاز شده و در نهایت داوری کشوری تا پایان آبان ماه صورت می‌گیرد.

  به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، سید ابراهیم هاشم ورزی با بیان اینکه یکی از مهم ترین دغدغه‌های مجموعه معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت این است که در عین مشارکت حداکثری دانشجویان، بتوان آثاری شایسته در حوزه سلامت تولید کند،افزود: از مجموعه اقدامات انجام شده در بحث جشنواره، کاربردی کردن آثار و استفاده از آن در نمایشگاه ها در طول سال است. به همین دلیل پس از بررسی 6 دوره گذشته جشنواره و مشورت با صاحب نظران در حوزه های مختلف، توانستیم به جای موضوع آزاد و ویژه، دو محور فرهنگ سلامت و فرهنگ ایرانی اسلامی را جایگزین کنیم.

  وی درمورد حوزه های مورد نظر برای ارائه آثار توضیح داد: در دوره هفتم، دانشجویان می‌توانند در محور فرهنگ سلامت، بحث چالش های جمعیتی ( سالمندی، تک فرزندی، بی فرزندی ) و سلامت اجتماعی (نشاط، اعتماد، مدارا ) و در محور فرهنگ ایرانی اسلامی در بخش های اسلام ناب محمدی(ص) ( وحدت، اخلاق، آزاداندیشی ) و هویت ایرانی ( تمدن، اقوام، خانواده ) آثار خود را ثبت و ارایه نمایند. همچنین از ویژگی های این دوره از جشنواره همکاری معاونت بهداشتی وزارت بهداشت برای استفاده از آثار تولید شده در موضوع فرهنگ سلامت بخصوص چالش های جمعیتی است.

  معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت بر اهمیت دخیل کردن نظرات و پیشنهادات دانشجویان و صاحب نظران و رفع نقایص دوره‌های گذشته تاکید کرد و گفت:امسال شاهد اضافه شدن رشته‌هایی همچون فن بیان، نقد فیلم، پانتومیم، آواز سنتی و اضافه شدن بخش مجازی به جشنواره هستیم. از مهمترین تغییرات رخ داده در بخش هنری و رشته های تئاتر و فیلم و پویانمایی این است که به بخش‌های مختلف مانند بازیگری، نویسندگی، کارگردانی، موسیقی جایزه جداگانه تعلق خواهد گرفت. همچنین در راستای تولید و تهیه آثار با کیفیت، محدودیت در ثبت آثار را شاهد خواهیم بود تا بتوانیم در بحث داوری ها، آثار، با دقت بیشتری بررسی شوند. همچنین دانشجویان اثر تولید شده را می توانند فقط در یک محور ثبت کنند.

  اضافه کردن بخش مجازی در جشنواره هفتم

  هاشم ورزی با اشاره به افزودن بخش مجازی به هفتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی اظهار کرد: چه بخواهیم چه نخواهیم امروزه در جامعه ای زندگی می کنیم که شاهد پیشرفت تکنولوژی هستیم و این پیشرفت تاثیر بسزایی در مقوله فرهنگ خواهد داشت. یکی از اهداف اضافه کردن بخش مجازی به جشنواره هفتم، کمک به رشد حوزه IT در دانشگاه ها و شناسایی دانشجویان فعال در این رشته است. همچنین یکی از نکات مهمی که در فضای مجازی شاهد آن هستیم بحث گوشه گیری و تنهایی افراد و دوری از کارهای جمعی است. به خاطر همین بر آن شدیم تا با اضافه کردن بخش فضای مجازی و تهیه دستورالعمل این بخش شاهد ارایه آثار به صورت تیمی و با همکاری دانشگاه ها باشیم.

  ارائه دو راهکار برای جلوگیری از اعتراضات در زمینه داوری

  وی در ادامه با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که در دوره های مختلف جشنواره همیشه مورد سوال و گاهی اعتراض بوده بحث داوری ها است،گفت: امسال برای جلوگیری از این گونه اعتراضات دو راهکار استفاده از دبیران افتخاری و کمیته داوران تخصصی ارائه شده که در مورد دبیران افتخاری با چهره های شاخص هنری صحبت های اولیه شده است و قرار است به زودی در یک مراسم رسمی معرفی شوند. کمیته داوران نیز در کنار کمیته فنی با همکاری دبیران افتخاری و با مشخص کردن شاخص های داوری آثار راه یافته به مرحله کشوری را مورد ارزیابی قرار خواهند داد. در دانشگاه ها نیز به منظور انجام داوری هایی با کمترین نقص به سراغ اداره کل ارشاد هر استان خواهیم رفت و سعی بر داوری آثار به صورت تخصصی داریم.

  معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به میزبانی اختتامیه جشنواره گفت: با توجه به اینکه تعداد برگزیدگان و نفرات حضور یافته در مراسم اختتامیه بسیار زیاد بوده و آن طور که شایسته بود به خوبی از این پتانسیل مشتاق و با استعداد استفاده نمی شد، قرار بر این شد تا با برگزاری چند اختتامیه تخصصی در چند شهر در زمان های مختلف، علاوه بر همکاری دانشگاه های بیشتر، برنامه ریزی مناسب تری در این رویداد بزرگ برای استفاده از این ظرفیت صورت گیرد. از همین رو امسال به جای یک اختتامیه نهائی، شاهد برگزاری حداقل ٢ یا ٣ اختتامیه به شکل تخصصی خواهیم بود.

  آغاز مراحل ثبت اولیه آثار از شهریورماه

  وی همچنین درمورد زمان بندی مراحل مختلف تا اختتامیه توضیح داد:به دلیل اینکه امسال بتوانیم شاهد تغییرات مثبتی باشیم، مجبور بودیم زمان آن را از تابستان به فصل زمستان منتقل کنیم. بر همین اساس ان‌شاءالله از شهریورماه مراحل ثبت اولیه آثار آغاز و تا پایان مهر ادامه خواهد داشت. همچنین ثبت قطعی در هفته ابتدایی آبان صورت خواهد گرفت.در هفته دوم آبان ماه شاهد داوری مرحله دانشگاهی و ان‌شاءالله پس از معرفی میزبانان، تحویل آثار به دانشگاه میزبان انجام خواهد شد و داوری کشوری را تا پایان آبان ماه خواهیم داشت. در ماه های دی و بهمن نیز شاهد مراسم اختتامیه و نمایشگاه آثار خواهیم بود.

  معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت در پایان اظهار کرد: نکته مهم در مورد داوری های دانشگاهی در مورد تئاتر و موسیقی این است که با توجه به تقارن با ایام محرم و صفر، داوران با بازبینی فیلم ها و آثار ضبط شده دانشجویان آن ها را بررسی خواهند کرد. ولی در مرحله کشوری اجراهای زنده مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

  انتهای پیام


  تاریخ ارسال پست: یکشنبه 01 شهريور 1394 ساعت: 13:33

  مطالب مرتبط

  بخش نظرات این مطلب


  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی