Code Centerدر چه صورت می توان در دانشگاه پیام نور در دو رشته تحصیل کرد؟

تبلیغات

موضوعات

آرشیو

امکانات جانبی

    اخبار تحصیلی

    ورود کاربران

    عضويت سريع

      نام کاربری :
      رمز عبور :
      تکرار رمز :
      ایمیل :
      نام اصلی :
      کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد

    پربازدید

    اخرین مطالب سایت


    آخرین مطالب سایت


    کنکوری ها کم خوابی را فراموش کنید

    دانلود آزمون 24 دی 95 قلم چی

    بخشی از کتاب فاگوزیست دهم فصل چهار

    در دوران مطالعه کنکور با انگیزه باشید

    نحوه پاسخگويی داوطلبان گروه آزمايشی علوم رياضی و فنی در کنکور سراسری 95

    جزوه مثال های نقض و قید های هر و همه ژنتیک جمعیت

    حل تمرین های ریاضی دهم ویژه تجربی و ریاضی

    حل تمرین های ریاضی دهم انسانی

    پاسخ تمرین های هندسه دهم

    پاسخ فعالیت های زیست دهم

    جزوه زیست چهارم فصل دو

    نمونه سوالات فصل ششم ریاضی دهم

    زبان انگلیسی را چطور بخوانیم از نگاه رتبه های برتر کنکورهای سراسری

    با تند خوانی نتیجه بهتری بگیرید

    مصاحبه با فارغ التحصیل رادیولوژی که پزشکی قبول شد

    جزوه جامع ریاضی دهم

    دانلود سوالات و پاسخ تشریحی امتحانات هماهنگ کشوری سال سوم (رشته ی نظری) دی ماه 95

    جزوه کنکوری شیمی سوم فصل سه محلول ها

    جزوه زیست دهم فصل چهار

    جزوه زیست دهم فصل سه

    جزوه زیست سال چهارم فصل ژنتیک جمعیت

    جزوه ریاضی دهم فصل چهار ریاضی و تجربی

    جزوه ریاضی دهم فصل سه ریاضی و تجربی

    جزوه ژنتیک و خواستگاه آن

    نمونه سوال ریاضی دهم ریاضی و تجربی نوبت اول

    نمونه سوال هندسه دهم نوبت اول

    نمونه سوال فیزیک دهم نوبت اول

    نمونه سوال عربی دهم ریاضی و تجربی نوبت اول

    آخرين ارسال هاي تالار گفتمان

    در چه صورت می توان در دانشگاه پیام نور در دو رشته تحصیل کرد؟

    جامعه > مشکلات مردم - روابط عمومی دانشگاه پیام نور پاسخ داد طبق قانون سازمان سنجش امکان تحصیل در دو رشته وجود ندارد اما دانشجو می تواند از طریق آزمون سراسری در یک رشته فراگیر دیگر تحصیل کند.

    به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در بیان مشکل خود آورده است:" آيا طبق قوانين دانشگاه پيام نور تحصيل همزمان در دو رشته مجاز است؟"

    در همین زمینه  روابط عمومی دانشگاه پیام نور پاسخ داد: بر اساس ماده 11 آئين نامه آموزشی،دانشجو مجاز است با رعايت ضوابط پذيرش دانشجو در يك زمان در دو رشته تحصيلی در دانشگاه و يا علاوه برآن در يكي ديگر از دانشگاهها نيز تحصيل کند اما درحال حاضر به علت مخالفت سازمان سنجش آموزش كشور امكان ادامه تحصيل در دورشته تحصيلی كه از طريق آزمون سراسری دانشجو می پذيرد مقدور نيست.با اين حال دانشجو می تواند علاوه بر يك رشته تحصيلی از طريق آزمون سراسری دريك رشته ديگر نيز از طريق فراگير ادامه تحصيل دهد.

    45232


    تاریخ ارسال پست: جمعه 25 دي 1394 ساعت: 23:8

    مطالب مرتبط

    بخش نظرات این مطلب


    نام
    ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
    وبسایت
    :):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
    نظر خصوصی
    مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
    کد امنیتی